Depilácie tvár /telo

DEPILÁCIE / EPILÁCIE

Odstraňovanie nežiadúceho ochlpenia je procedúra , ktorá má významný estetický, sociálny aj psychologicky pozitívny efekt u klienta.

Efekt procedúry vždy závisí od viacerých faktorov . Technicky dokonalé prevedenie procedúry,aspekty zahŕňajúce zdravotný stav klienta a jeho ochotu dodržiavať inštrukcie poskytnuté kozmetickou terapeutkou po úkone .

DOČASNÉ ODSTRÁNENIE NEŽIADÚCEHO OCHLPENIA / DEPILÁCIA

vykonáva sa na zdravej pokožke tváre a tela , pomocou teplého minerálneho vosku , ktorý je hypoalergénnej povahy . Je dobre tolerovaný aj citlivou pokožkou.

SPOMALENIE RASTU NEŽIADÚCEHO OCHLPENIA / BIOEPILARIZÁCIA

vykonáva sa na zdravej pokožke bezprostredne po depilácií voskom . Aplikujeme krúživou masážou primerané množstvo gelu EPILAR , ktorého aktívnou zložkou je tráviaci enzým TRYPSÍN. Pôsobí selektívne na otvorený vlasový folikul blokáciou rastu . Mechanizmus účinku je

taký, že pôsobí ako enzymatické lepidlo na narušené krvné kapiláry po depilácií ,ktoré zásobujúce vlasový folikul. Tie majú schopnosť rýchlej regenerácie, čo však pôsobenie trypsínu spomalí.

Interval medzí jednotlivými depiláciami významne predĺži .

DLHODOBÉ / TRVALÉ ODSTRÁNENIE NEŽIADÚCEHO OCHLPENIA

Vykonáva sa pomocou fotoepilačnej technológie IPL/ intenzívne pulzné svetlo a RF / rádiofrekvencie.

Prístroj využíva zdroj chladenia pracovnej hlavice, preto je procedúra príjemnejšia , aj keď tepelný vnem je vnímaný individuálne v závislosti od lokácie a citlivosti klienta.

Počet opakovaní závisí od fototypu pokožky a farby chĺpku. Svetlý typ pleti a tmavý chĺpok sú predpokladom uspokojivého výsledku u 90 % klientov.

 

PRED OŠETRENÍM IPL A RF JE VŽDY POTREBNÝ VSTUPNÝ POHOVOR ZAMERANÝ NA ZHODNOTENIE STAVU OCHLPENIA , POKOŽKY A URČITÝCH ZDRAVOTNÝCH ASPEKTOV, KTORÉ MOŽU MAŤ VPLYV NA KONEČNÝ VÝSLEDOK PROCEDÚRY.

PROTOKOL O PROCEDÚRE A POUČENÍ , KLIENT POTVRDÍ SVOJÍM PODPISOM.