NECHTOVÝ DIZAJN

Procedúry nechtového dizajnu sú delené na MANIKÚRU a NECHTOVÚ MODELÁŽ .

MANIKÚRA KLASICKÁ / je ošetrenie nechtov rúk, ktoré má estetický aj zdravotný efekt.

Brúsením a leštením nechtovj platničky dosiahneme pravidelný a hladký povrch nechtov . Zároveň je ošetrovaná aj okolitá pokožka nechtu / mäkčenie, zatláčanie a ošetrenie prípadných trhliniek a záderov .

Záverečné ošetrenie môže byť vykonané pomocou ošetrujúceho olela, krému alebo dokončené lakovaním , podľa výberu klientky .

JAPONSKÁ MANIKÚRA / jedná sa o dokonalé vyleštenie nechtovej platničky, ktorá si dlhodobo zachováva vysoký lesk . Vykonáva sa pomocou aplikácie včelieho vosku , ktorý sa vpravý špeciálnou manikérskou technikou do nechtovej platničky . Technika manikúry sa hodí aj na ošetrenie poškodenej nechtovej platničky po odstránení umelých nechtov atd.

NIE JE POTREBNÉ ZÁVEREČNÉ LAKOVANIE. NECHTY MAJÚ VEĽMI ELEGANTNÝ A PRIRODZENÝ VZHĽAD.

NECHTOVÁ MODELÁŽ / vymodelovanie dlhších a pevnejších nechtov pomocou vytvrdeného ÚV gelu . Niekedy je potrebné zvoliť kombinovanú techniku aplikácie gelu a akrylového prášku. Typ procesu modelovania nechtov zvolí skúsená nechtová dizajnérka , ktorá zhodnotí kvalitu vlastných nechtov klientky , stav okolia nechtovej platničky , jej profesné zameranie / napr.chemická laborantka, kaderníčka … prípadne určité zdravotné aspekty / hypovitaminóza, endokrinolog. Dg klientky atd .

Záverečná úprava je možná lakovaním / jednofarebne, viacfarebne , francúzke lakovanie/ , zdobenie

kamienkami, nálepkami , glitrami ,alebo maľovaním obrázkov.  

Nechtový design

Foto 1
Foto 1
Foto 2
Foto 2
Foto 3
Foto 3