Novinky

geneO+

GeneO - 3 v 1 starostlivosť o pleť - aktívne vyživuje, hydratuje pokožku a odstraňuje nadmernú pigmentáciu pomocou:

TriPollar RF - 3. generace RF anti-aging technológia:
  • Exfoliácie vonkajšej vrstvy pleti
  • Revitalizácie a infúzie nutrientov pleti
  • Okysličenie pokožky - generované "zvnútra"
  • Redukcia vrások
  • Vypnutie pleti
  • Bezpečné, efektívne a príjemné oštrenie
  • Okamžite viditeľný dlhodobý účinok

NeoBrightTM

NeoBrightTM je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácií. Gel NeoBrightTM vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sú dokonalé vstrebávané.

Kyselina azaleová = pigmentácia

Kyselina azaleová je známá účinná látka, ktorá sa puožíva k liečbe kožných hyperpigmentácií. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment

Kysleina kojová = zosvetlenie kože

Kysleina kojová je prirodzene sa vyskytujúca látka produkovaná hubami, ktorá inhibuje tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azaleovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.

Retino = Anti-Aging

Derivát vitamínu A, je klinicky preukázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

NeoReviveTM

NeoReviveTM celkom nanovo definuje oštrenie pleti. Gel NeoReviveTM jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, ktoré sú optimálne optimálne absorbované pokožkou.

Kysleina hyalurónová = redukcia vrások

Prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožnej hydratácii. Pri starnutí sa schopnosť ľudského tela k výrobe kyseliny hyaluronové znižuje. To má za následok tenkú, suchú a vráščitú pleť.

Peptidy = obnova pleti

Peptidy sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilujú schopnosť pokožky zadržovať tekutiny. V kombinácií s kyselinou hyaluronovou je vytovrený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.

Retinol = obnova kolagénu

Derivát vitamínu A, u Retinolu bolo klinicky dokázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek. Je známi ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam.